19 Haziran 2013

handan&mehmet

handan&mehmet 13062013 / Tire, İzmir

4 yorum:

Adsız dedi ki...

ahmet bey nasıl ne şekilde çizdiğinize ilişkin daha çok video, anlatım görmek isteriz. buna ilişkin bir yazıyı paylaşmak ve okumak da eğlenceli olabilir.

Adsız dedi ki...

Sevgili Ahmet bey çizimlerinize zevkle bakıyorum biliyorsunuz. Ama size tek bir soru sordum cevabını bir türlü alamadım, uzadı. Ben mi görmedim veya? Ben diyorum ki ben bu wacom-bambo tabletleri almadan da o çizim programını kendi çizimlerim üstünde uygulayabilir miyim? Yani tablet tıpkı bilgisayar gibi çıplak bir donanım ve onu biz mi dolduruyoruz yükleyeceğimiz programlarla? Ona göre ben de şehirdışına gidip alacağım, bekliyorum yanıtınızı.
İyi çizimler

Ahmet Coka dedi ki...

haklısınız bu konu gerçekten uzadı. oysa yanıt vermiştim. atlamış olmalısınız, daha evvel digital islerde "photoshop" kullandığımı yazmıştım. mouse yardımıyla programı kullanabilirsiniz ama kullanarak çizim yapmanın çok zor olduğunu eklemeliyim. madde madde tekrar etmek gerekirse:

1. bilgisayarınıza çizim yapabileceğiniz bir programı satın almalı ve yüklemelisiniz (photoshop dışında bir şey kullanmadığımdan başka bir program bilmiyorum)

2. tablet alırsanız drive'ını bilgisayarınıza yüklemeniz ve tablet ayarlarını yapmanız gerekir.

3. gerisi size kalıyor.

Adsız dedi ki...

teşekkür ettim

 
[Valid Atom 1.0] google-site-verification: googlee593ef71434b68c6.html